GARZÓNKY NA PREDAJ 1 IZBOVÉ BYTY NA PREDAJ 2 GARZÓNKY A 2 IZBOVÉ BYTY NA PREDAJ 3 IZBOVÉ BYTY NA PREDAJ 4 IZBOVÉ BYTY NA PREDAJ VEĽKOMETRÁŽNE BYTY NA PREDAJ DOMY, CHATY, CHALUPY NA PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY A ZÁHRADY NA PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI NA PRENÁJOM NEBYTOVÉ PRIESTORY A OBJEKTY NA PREDAJ PRE NAŠICH KLIENTOV HĽADÁME KLIENTSKÁ ZÓNA

Ponúkame  na predaj 1-izbový byt v Bratislave - Karlovej Vsi, časti Dlhé Diely. Byt sa nachádza v slušnom, novo zateplenom dome na 4/10 poschodí s dvoma osobnými a jedným nákladným výťahom.

 

Celková plocha bytu vrát. loggie a pivničnej kobky je 35 m2. Byt pozostáva z izby, kuchyne, vstupnej haly, kúpeľne, samostatného WC a zasklenej loggie. Byt je po celkovej rekonštrukcii ako  plastové okná a balkónové dvere, zasklenie loggie, kuchynská linka s elektrickým sporákom, laminátová podlaha v izbe, dlažba v kuchyni, kúpeľni, WC, vo vstupnej hale a na loggii.

 

 

 V okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť (škola, škôlka, pošta, banky, množstvo obchodov a reštaurácií), MHD - priamy spoj do centra mesta a tiež na vlakovú stanicu.

 

Byt je kúpou voľný.

 

Cena: 79.000,- Eur + provízia RK dohodou, alebo dohoda na kúpnej cene pri vážnom záujme

 

Tel.: 0903 605 076

nasarealitka@gmail.com