GARZÓNKY NA PREDAJ 1 IZBOVÉ BYTY NA PREDAJ 2 GARZÓNKY A 2 IZBOVÉ BYTY NA PREDAJ 3 IZBOVÉ BYTY NA PREDAJ 4 IZBOVÉ BYTY NA PREDAJ VEĽKOMETRÁŽNE BYTY NA PREDAJ DOMY, CHATY, CHALUPY NA PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY A ZÁHRADY NA PREDAJ NEHNUTEĽNOSTI NA PRENÁJOM NEBYTOVÉ PRIESTORY A OBJEKTY NA PREDAJ PRE NAŠICH KLIENTOV HĽADÁME KLIENTSKÁ ZÓNA

Predáme novostavbu RD v Rusovciach, bližššie k Čunovskému jazeru.

Obytná plocha RD je cca. 130 m2. Na spodnom podlaží je zádverie, schodisko, samostatná kuchyňa, obývačka, kúpeľňa  so sprchovým kútom a s WC a dva šatníky/ odkladacie priestory.

Na hornom podlaží sú zase dve spálne, jedna spoločenská miestnosť a samostatná kúpeľňa s vaňou a WC. Dom je možné užívať aj ako dvojgeneračné bývanie, nakoľko schodisko je umiestnené vo vstupnej chodbe.

Priľahlý pozemok má výmeru 347 m2 a poskytuje príjemný oddych v tichom prostredí.

 

Lokalita Rusoviec je veľmi žiadaná, pretože Rusovce sú súčasťou Bratislavy, spojené s centrom mesta linkami MHD. Najbližšia zástavka je v pešej vzdialenosti do 5 minút od domu. Rusovce tak kombinujú  v sebe bývanie na vidieku a pritom blízkosť centra Hlavného mesta. Novovybudovaná štvrť má rezidenčný, priam až luxusný charakter. V okolí je reštaurácia, supermarket, jazerá, cyklistické cesty, areál vodných športov, parky, zeleň a ostatná vybavenosť.

Cena: 309.000,- EUR